Prohlédněte si bulletin k utkání s Bazookou Uherské Hradiště

První televizní utkání týdne se hraje v pondělí v Chrudimi.

Dohrávkou 16. kola VARTA futsal ligy odstartuje nejvyšší soutěž pondělním televizním zápasem (ČT Sport) po krátké přestávce. Chrudim hraje od 17 hodin proti Bazooce Uherské Hradiště.

Domácí Chrudim jde do dohrávky 16. kola s podporou vlastních fanoušků v zádech.  „V předchozím zápase proti Uherskému Hradiště soupeř bránil velmi blízko vlastní branky a využíval fyzických dispozic na rychlé protiútoky. Budeme muset být trpěliví, pracovat s balonem a hledat prostory k vytvoření brankových příležitostí. Naše ofenzivní hra se neustále zlepšuje," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. Chceme si dojít pro vítězství, hlavním cílem je ale opět posunout náš výkon směrem dopředu," dodal chrudimský trenér Felipe Conde.

A vy se nyní nalaďte prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Dohrávka 16. kola VARTA futsal ligy proti Bazooka Uherské Hradiště začíná v pondělí 18. února v 17:00 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - BAZOOKA UHERSKÉ HRADIŠTĚ V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

18.02.2019 | autor: redakce