Do konce základní části soutěžíme o podepsaný dres Pavla Drozda!

Podepsaných dresů hráčů A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim jsme již rozdali mnoho, tím ale ještě nekončíme! Nyní máte možnost si zasoutěžit o podepsaný dres Pavla Drozda.

Ve všech kolech se soutěžilo o tři hodnotné ceny, na samotný závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu. Stane se tak těsně po skončení utkání 21. kola proti Slavii Praha!

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč. Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení posledního zápasu přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě podepsaný dres Pavla Drozda.

1. kolo             18.2.2019      FK ERA-PACK Chrudim – Bazooka Uherské Hradiště (16. kolo)

2. kolo             22.2.2019        FK ERA-PACK Chrudim – FTZS Liberec (17. kolo)

3. kolo             8.3.2019          FK ERA-PACK Chrudim – Helas Brno (19. kolo)

4. kolo             12.3.2019        FK ERA-PACK Chrudim – Slavia Praha (21. kolo)