Televizní souboj s nováčkem! ERA-PACK hostí Bazooku Uherské Hradiště

Na první bodovou ztrátu v letošní sezoně futsalisté Chrudimi rychle zapomněli a nyní se chystají na návrat na domácí palubovku.

Před kamerami České televize vyzvou v hodně netradičním čase, tj. v pondělí 18.2.2019 od 17 hodin nováčka nejvyšší soutěže – Bazooku Uherské Hradiště!

První vzájemné utkání:

utkání VARTA futsal ligy:

Bazooka CF Uherské Hradiště – FK ERA-PACK Chrudim 1:4 (1:3)

Branky: 13. Křivánek – 9. a 15. Slováček, 18. Bagatini, 23. Max

Bazooka CF Uherské Hradiště: Janečka R. – Kaspřák, Šarközy, Čtvrtníček, Janečka M., Šipka, Sopůšek, Skřivan, Křivánek, Malý, Svízela.

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe.

semifinále Poháru FAČR:

Bazooka CF Uherské Hradiště – FK ERA-PACK Chrudim 2:5 (0:1)

Branky: 27. M. Janečka (Slaný), 33. Slaný – 16. Koudelka, 29. Bagatini, 31. Koudelka (Slováček), 32. Max (10 m kop), 37. D. Drozd.

Bazooka CF Uherské Hradiště: Janečka R. – Šarközy, Slaný, Čtvrtníček, Janečka M., Levčík, Sopůšek, Skřivan, Křivánek, Bartoš, Svízela, Outrata.

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – Éverton, Mareš R., Mareš M., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „V předchozím zápase proti Uherskému Hradišti soupeř bránil velmi blízko vlastní branky a využíval fyzických dispozic na rychlé protiútoky. Budeme muset být trpěliví, pracovat s balonem a hledat prostory k vytvoření brankových příležitostí. Naše ofenzivní hra se neustále zlepšuje. Chceme si dojít pro vítězství, hlavním cílem je ale opět posunout náš výkon směrem dopředu.“

Jaroslav Hastík (trenér Bazooky Uherské Hradiště): „Máme před sebou hodně nabitý týden, kdy během 5 dnů sehrajeme 3 ligová utkání. Hned to první v Chrudimi proti úřadujícímu šampionovi bude pro Bazooku a zejména pro šestici našich nováčků bez jediného startu v české lize obrovskou výzvou i příležitostí. Věřím, že před kamerami ČT se vypneme k lepšímu výkonu, než v předchozích dvou domácích zápasech a svěřencům trenéra Felipe Condeho budeme důstojným soupeřem.“

Ligové statistiky:

FK EP Chrudim

vs.

Bazooka Uherské Hradiště

Éverton, Pavel Drozd (14)

nejlepší střelec

Martin Janečka, Roman Sopůšek (10)

Éverton, Tomáš Koudelka (10)

nejvíce asistencí

Patrik Levčík (7)

Éverton (24)

nejvíce bodů