Konec čekání! Chrudimská letka míří k dohrávce do slavistického Edenu

Dvě utkání za měsíc není příliš. Fanoušci Chrudimi se dočkali, po čtrnáctidenní pauze jdou svěřenci kouče Felipe Condeho opět do akce.

V souboji třetího se čtvrtým týmem tabulky se poprvé v mistrovském zápase utkají proti pražské Slavii, bitva v Edenu startuje netradičně v úterý 12.2.2018 19:30, její průběh lze sledovat na serveru lstv.cz či v textové podobě na onlajny.com!

Ohlasy z kabiny:

Jan Homola (kapitán SK Slavia Praha): „Čeká nás nejlepší český futsalový klub v historii. Naše výkony proti silným celkům nejsou dobré. V úterý budeme chtít všem ukázat opak, že i nadále se s námi musí počítat. Bohužel nám bude chybět rozdílový hráč Radim Záruba, a teď se k němu přidala i další opora Martin Směřička. Při absenci těchto dvou opor a proti takto silnému soupeři musíme hrát daleko víc týmově než doteď."

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Po dlouhé době bez mistrovského zápasu nás nyní čekají tři duely krátce za sebou. První pro nás znamená kvalitní test proti vynikajícímu soupeři. Poslední dva týdny jsme zapracovali na fyzické přípravě, vyzkoušeli si nové varianty útoků, které chceme využít v play-off. Zápas se Slavií bude skvělou možností na otestování věcí v praxi a především k návratu do herního tempa. K soupeři máme respekt a budeme se snažit podat co nejlepší výkon."

Ligové statistiky:

FK EP Chrudim

vs.

SK Slavia Praha

Éverton, Pavel Drozd (14)

nejlepší střelec

Martin Směřička (12)

Éverton, Tomáš Koudelka (10)

nejvíce asistencí

Igor Leovski (11)

Éverton (24)

nejvíce bodů