Sportovec Chrudimska 2018: Primát obhájen, zabodovali Koudelka i trenér Conde

Tradiční anketa, která na začátku nového kalendářního roku přináší ocenění za rok předešlý, nechyběla ani letos. V Multifunkčním centru v Hlinsku došlo ve středu 23.1.2019 k předání cen a jako vždy na podiu nescházeli ani futsalisté ERA-PACKu Chrudim.

Úplně první se z futsalových zástupců pro cenu vydal brazilský kouč Felipe Conde, který v kategorii trenérů získal skvělé druhé místo. V jednotlivcích obsadil pomyslnou bronzovou pozici hráč A-týmu Tomáš Koudelka, mezi kolektivy nenašel opět po roce první tým ERA-PACKu Chrudim konkurenci a vysloužil si další prvenství.

„Je pro mě ctí získat tuto cenu. Reflektuje kolektivní práci řady lidí, kteří jsou pod ní podepsáni. Chtěl bych poděkovat hráčům za tvrdou dřinu a každému, kdo pro náš klub pracuje. Zároveň patří díky také našemu prezidentovi klubu, který mi dal šanci pracovat s těmito lidmi, poznat zemi, což si nesmírně užívám. Byl jsem skvěle přijat a cítím se tu jako doma. Je mi ctí být součástí tohoto velmi úspěšného klubu. Jdeme pokračovat v práci a našem každodenním rozvoji, abychom klub i město dobře reprezentovali,“ vyjádřil se k triumfu trenér Felipe Conde.

Umístění zástupců FK ERA-PACKu Chrudim:

dospělé kolektivy

1. místo               FK ERA-PACK Chrudim (třináctinásobný mistr ČR ve futsalu)

jednotlivci

3. místo               Tomáš Koudelka (hráč ERA-PACKu Chrudim, reprezentant ČR)

trenéři

2. místo               Felipe Conde (trenér FK ERA-PACKu Chrudim)

25.01.2019 | autor: Petr Dejnožka