Před reprezentační pauzou míříme za rozjetými Démony

Těšíte se na reprezentační utkání proti Ukrajině v chrudimské sportovní hale? Čekání na zajímavou bitvu si můžete zkrátit sledováním souboje doposud neporaženého ERA-PACKu Chrudim a českolipských Démonů. Osmý tým tabulky dokázal vyhrát tři zápasy v řadě, které ho posunuly nad hranici postupu do play-off a věří, že mohou nějaký ten bod ukořistit i proti obhájci titulu.

Bitva ERA-PACKu Chrudim a Démonů Česká Lípa startuje na hřišti soupeře v pátek 25.1.2019 ve 20:30, její průběh lze sledovat v textovém přenosu na serveru onlajny.com.

Ohlasy z kabiny:

Karel Kruliš (trenér Démoni Česká Lípa): „V pátek nás čeká několikanásobný mistr republiky. Vždy, když zavítá k nám do sportovní haly, je to svátek futsalu. Pevně věřím. že dorazí i plná hala a my po povedeném zapase v Hradišti navážeme dobrým výkonem. Nedáme, doufám, svou kůži lacino a pokusíme se soupeře potrápit.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACKu Chrudim): „V příštím zápase musíme být velmi opatrní. Česká Lípa vyhrála tři zápasy v řadě a je v kvalitní formě, navíc nám nadále bude chybět několik důležitých hráčů. Na druhou stranu, stále máme velmi kvalitní skupinu hráčů, kteří, věřím, odehrají další kvalitní utkání.“

Ligové statistiky:

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.

Démoni Česká Lípa

11 – 0 – 0

zápasová bilance

4 – 0 – 8

skóre

6,6 : 1,3

průměr gólů na zápas

2,8 : 5,1