Volná místa na kempu ubývají. Pojď si s námi užít jarní prázdniny i ty!

V předchozích třech ročnících posbíraly futsalové kempy pořádané místním čtrnáctinásobným šampionem nejvyšší české soutěže velký ohlas, o jarních prázdninách přijde již čtvrté pokračování!

Stále prestižnější projekt FUTSAL CAMP se v roce 2019 uskuteční už počtvrté. V předchozích letech se pravidelně o jarních, letních a podzimních prázdninách vystřídaly na palubovce chrudimské sportovní haly desítky, ne-li v současné době již stovky, dětí. Pod taktovkou trenérů, alias hráčů mistrovského týmu FK ERA-PACKu Chrudim, dostávají do těla a rozvíjí se nejen po futsalové stránce. Dětem se v chrudimském futsalu věnují garanti kempu bratři Marešovi, na trénincích můžeme vídat také Brazilce Maxe, ukrajinského gólmana Dmitrije Litviněnka či další české hráče.

Hlavním cílem je umožnit rozvoj pohybových aktivit dětí. Náplní kempu budou i v měsíci únoru tréninkové jednotky, výuka zdravovědy, rehabilitace, přednáška o pitném a výživovém režimu, výlet a další aktivity.

„Pečlivě jsme naplánovali program tak, aby byl každý den unikátním zážitkem. Stěžejní budou samozřejmě futsalové tréninky s hráči A-týmu, ale můžete se těšit i na jiné než sportovní aktivity,“ zve mladé talenty člen organizačního týmu Ondřej Bartušek.

Futsalový kemp se koná od 4. do 8. 2. 2019, více informací naleznete na www.futsalcamp.cz

24.01.2019 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková