První versus poslední. Do Ostravy pro povinné tři body!

Nejméně nastřílených a nejvíce inkasovaných branek. Nováček z Ostravy se v nejvyšší soutěži zatím trápí, další zkouška přijde v pátek 10.1.2018. Na jeho hřiště dorazí úřadující šampion z Chrudimi, který v úvodních deseti zápasech neztratil ani bod a je připraven si stejně, jako v úvodním vzájemném zápase, zastřílet. Bude se opět opakovat dvouciferný výsledek?

Souboj prvního s posledním týmem VARTA futsal ligy odstartuje ve  20 hodin, její průběh lze sledovat v textové podobě na serveru onlajny.com

Ohlasy z kabiny:

Martin Kapsa (trenér VŠB TU Ostrava): „Domácí zápas jsme naposledy hráli přesně před dvěma měsíci, takže super, že nemusíme nikam cestovat. Navíc přijede mistr, na kterého se doufám přijde podívat hodně lidí a my se budeme snažit navázat na výkony z našich domácích zápasů, které jsme zatím odehráli všechny výborně.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACKu Chrudim): „Čeká nás třetí zápas v rozmezí sedmi dnů. Musíme tuto sérii uzavřít kvalitním výkonem. Hráči již cítí únavu, takže mým úkolem je vymyslet, jak nejlépe zápas odehrát. Ale věřím, že opět předvedeme kvalitní výkon. V této části sezony, kdy se znovu soustředíme na zlepšení fyzické kondice, je důležitější, než dbát na kvalitu výkonu, získat co nejvíce bodů.“

Ligové statistiky:

Týmové statistiky