FUTSAL CAMP 2019 | Jarní prázdniny se blíží!

Chceš zažít futsalové prázdniny? Není nic jednoduššího, než se přihlásit na FUTSAL CAMP! Během jednoho týdne si vyzkoušíš, jak trénuje profesionální futsalista.

FUTSAL CAMP se v roce 2019 uskuteční už počtvrté. Hlavním cílem je umožnit rozvoj pohybových aktivit dětí. Náplní kempu budou tréninkové jednotky, výuka zdravovědy, rehabilitace, přednáška o pitném a výživovém režimu, výlet a mnoho dalších aktivit. Počet míst na jarním kempu je omezen na 34, tak neváhej a přihlaš se včas. Přihlásit se lze i na jednotlivé dny.

Pečlivě jsme naplánovali program tak, aby byl každý den unikátním zážitkem. Stěžejní budou samozřejmě futsalové tréninky s hráči A-týmu FK ERA-PACK Chrudim, ale můžete se těšit i na jiné než sportovní aktivity.

Přihlášku můžete vyplnit zde.

Termín: 4. 2. 2019 – 8. 2. 2019

Celý týden

1.500 Kč bez spaní

1.980 Kč se spaním

Jednotlivé dny

300 Kč bez spaní

420 Kč se spaním

Každý účastník kempu musí mít zaplacen členský příspěvek 100 Kč, který bude přičten k ceně kempu.

10.01.2019 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková