Chrudimská vlna se bez odpočinku valí na Brno

Dva dny po domácím vítězném vystoupení proti Interobalu Plzeň míří kroky chrudimského futsalu do Brna. Condeho svěřence čeká souboj s místním Helasem Brno, který by velmi rád ukořistil v boji o udržení osmé příčky minimálně bod. Zápas bude speciální právě pro chrudimského trenéra Felipe Condeho, pro něhož to bude sté soutěžní utkání na lavičce ERA-PACKu!

Dohrávka Helasu Brno a ERA-PACKu Chrudim startuje v brněnské hale Vodova v pondělí 7.1.2019 ve  20 hodin, její průběh lze sledovat v textové podobě na serveru onlajny.com!

Ohlasy z kabiny:

Tomáš Galia (trenér Helasu Brno): „Po dlouhé pauze nás čeká futsalový svátek, ze kterého můžeme získat spoustu cenných zkušeností. Věřím, že skoro měsíční půst dostatečně namotivuje kluky k dobrému výkonu, který nám dodá sebevědomí do dalších důležitých bojů. Naše sestava dozná od posledního utkání několik vynucených změn, a tak do utkání zapojíme naše mladíky, kterým tento těžký zápas může do budoucna pomoci.”

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACKu Chrudim): „Na přípravu a odpočinek jsme měli minimum času. Jsme si vědomi kvalit mladého týmu Brno, ale jsme znovu připraveni odvést kvalitní výkon. Myslím si, že budeme v lepší formě. V našem plánu je každý zápas důležitý a tím pádem se budeme v cestě za vítězstvím stoprocentně koncentrovat.“

Ligové statistiky:

Éverton (10)

nejlepší střelec

Jakub Sznapka (5)

Éverton, Tomáš Koudelka (8)

nejvíce asistencí

Lukáš Matyska (4)