Prohlédněte si bulletin k utkání proti Plzni

Zápas Chrudim - Plzeň je hodně očekávanou bitvou. Západočechy přivede do arény bývalý kapitán Chrudimi Lukáš Rešetár.

Bude zajímavé sledovat, jak se mu povede na palubovce, kde vyhrál deset titulů. Chrudim je zatím stoprocentní, zatímco Interobal potřebuje body jako sůl. Zápas začíná ve 20 hodin.

Domácí Chrudim jde do souboje 12. kola s podporou vlastních fanoušků v zádech.   „Oba dva týmy nehrály tři týdny soutěžní utkání a absolvovaly jen několik tréninkových jednotek. To může utkání výrazně ovlivnit, myslím si, že uvidíme více chyb než je obvyklé ," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. "Potkáme se s velmi dobrým týmem, který sice neměl tak dobrý vstup do soutěže, ale v její druhé části se zlepšuje. Musíme hrát chytře, protože nás čekají tři zápasy v sedmi dnech.“

A vy se nyní nalaďte prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Utkání 12. kola VARTA futsal ligy proti Interobalu Plzeň začíná v pátek 4. ledna ve 20:00hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - INTEROBAL PLZEŇ V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

04.01.2019 | autor: redakce