Pikantní bitva na úvod roku! Dorazí Rešetárova Plzeň

Čtyři dny po oslavách příchodu roku 2019 zamíříme znovu na futsal. Do chrudimské sportovní haly dorazí soupeř, na který se řada fanoušků Chrudimi nesmírně těší. Na vlastní oči totiž uvidí návrat dlouholetého kapitána ERA-PACKu Lukáše Rešetára na palubovku Chrudimi, kde se pokusí s Interobalem Plzeň zaskočit zatím neporaženého obhájce.

Souboj Chrudimi s Plzní odstartuje v pátek 4.1.2019 od 20 hodin, průběh duelu lze sledovat v textovém komentáři na serveru onlajny.com!

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACKu Chrudim): „Oba dva týmy nehrály tři týdny soutěžní utkání a absolvovaly jen několik tréninkových jednotek. To může utkání výrazně ovlivnit, myslím si, že uvidíme více chyb než je obvyklé. Potkáme se s velmi dobrým týmem, který sice neměl tak dobrý vstup do soutěže, ale v její druhé části se zlepšuje. Musíme hrát chytře, protože nás čekají tři zápasy v sedmi dnech.“

David Frič (trenér Interobalu Plzeň): „Vstup do nového roku pro nás nebude vůbec jednoduchý. Hrajeme na půdě mistra a nejlepšího českého týmu. Očekávám, že to pro nás bude ukázka, kde reálně jsme a na co máme, rozhodně to nebude procházka růžovým sadem.“

Ligové statistiky

Týmové statistiky

FK EP Chrudim

vs.