Prohlédněte si bulletin k utkání proti Teplicím

V historii ligového futsalu se ještě nestalo, aby po deseti kolech měly dva týmy plný počet bodů. Až letos na takovou bitvu dojde, byť je tato statistika trochu pokroucená.

Chrudim sice má plný počet bodů, ale o dvě odehraná utkání méně. To nic nemění na tom, že v pátek večer se dočkáte velkého souboje.

Domácí Chrudim jde do souboje 11. kola s podporou vlastních fanoušků v zádech.  „V pátek nás čeká další velký zápas proti lídrovi tabulky a doposud nejlepšímu týmu. Očekáváme náročný zápas. Bude to zajímavé utkání už proto, že Teplice mají náskok šesti bodů a my ho potřebujeme snížit. ," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. "Věříme, že odehrajeme dobrý zápas. Pokusíme se zvítězit, k čemuž musíme předvést náš nejlepší výkon.“

A vy se nyní nalaďte prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Utkání 11. kola VARTA futsal ligy proti Svarog FC Teplice začíná v pátek 14.12.2018 ve 20:00hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SVAROG FC TEPLICE V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

14.12.2018 | autor: redakce