Bitva neporažených! ERA-PACK hostí vedoucí Svarog

Tři dny po triumfu v pohárové soutěži půjdou chrudimští futsalisté znovu do akce. Před vlastními fanoušky je čeká bitva dvou dosud mužstev, která ještě neztratila ani bod – do Chrudimi totiž dorazí teplický Svarog.

Souboj ERA-PACKu Chrudim a Svarogu Teplice odstartuje v pátek 14.12.2018 ve 20 hodin. Jeho průběh můžete sledovat buď přímo v chrudimské sportovní hale, ve stremu na lstv.cz či v textovém přenosu na onlajny.com.

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér Felipe Conde): „V pátek nás čeká další velký zápas proti lídrovi tabulky a doposud nejlepšímu týmu. Očekáváme náročný zápas. Bude to zajímavé utkání už proto, že Teplice mají náskok šesti bodů a my ho potřebujeme snížit. Věříme, že odehrajeme dobrý zápas. Pokusíme se zvítězit, k čemuž musíme předvést náš nejlepší výkon.“

David Filinger (trenér Svarog FC Teplice): „V pátek nás čeká ukončení půl sezony na palubovce českého mistra. Na tenhle zápas se velice těším, aspoň se ukáže, jak jsme na tom doopravdy. Hrajeme proti výbornému mančaftu, který je skvěle poskládaný. Chrudim je jasný favorit, ale věřím mým hráčům, že ze sebe vymáčknout své futsalové maximum a soupeře potrápíme. Jak v Chrudimi uspět je na jednu stranu jednoduché a na druhou velmi těžké. Musíme být na hřišti dobře koncentrovaní, dodržovat taktické věci, které si před zápasem řekneme a hlavně disciplína na hřišti. Pak věřím, že máme šanci na dobrý výsledek.“

Ligové statistiky:

Týmové statistiky