Partnerem domácího ligového utkání: Autoškola Šmerák s.r.o.

Partnerem pátečního duelu o první místo v rámci VARTA futsal ligy mezi FK ERA-PACKem Chrudim a Svarogem Teplice, které se uskuteční v chrudimské sportovní hale 14.12.2018 od 20:00, bude společnost Autoškola Šmerák s.r.o. – provozovatel autoškoly a motoškoly v Chrudimi a Luži.

Krátké představení společnosti:

Autoškola Šmerák nabízí kvalitní auto a moto kurzy pro výuku a výcvik řidičských dovedností na automobilech skupiny B a motocyklech skupin AM, A1, A2 a skupiny A. V Chrudimi autoškola nabízí 3 kurzy – v úterý, ve středu a ve čtvrtek. V Luži nabídku doplňuje kurz v pátek. V současné době je Autoškola Šmerák největší chrudimskou autoškolou – žákům je k dispozici 5 motocyklů, 6 automobilů a 11 lektorů. Jako svého lokálního partnera si společnost Autoškola Šmerák zvolila automobilka Škoda Auto. Prostřednictvím místního dealera – společnosti Mercia – nabízí žákům celou řadu benefitů.

Více informací na www.autoskola-smerak.cz

13.12.2018 | autor: Petr Dejnožka