Partnerem domácího ligového utkání: t-smart s.r.o. – provozovatel obchodů obuví tyboty.cz

Partnerem pátečního duelu o první místo v rámci VARTA futsal ligy mezi FK ERA-PACKem Chrudim a Svarogem Teplice, které se uskuteční v chrudimské sportovní hale 14.12.2018 od 20:00, bude společnost t-smart s.r.o. – provozovatel obchodů obuví tyboty.cz.

Krátké představení společnosti:

Obchody tyboty.cz nabízejí kvalitní dámskou obuv. Specializují se na populární značky Tamaris, Caprice, Marco Tozzi, Jana a Mustang shoes. Vedle obuvi obchody tyboty.cz nabízejí oblíbené kabelky značky Verde.  Pravidelně obměňované kolekce umožňují zvolit moderní obuv či módní doplněk dle aktuální sezóny. Velmi žádané jsem slevové akce doprovázející každé roční období.

Více informací na www.tyboty.cz.

13.12.2018 | autor: Petr Dejnožka