Z Plzně s dvanácti body, oba týmy druzí

Vynikající víkend zažili mládežničtí futsalisté ERA-PACKu.

Z důležitého výjezdu do Plzně si obě mužstva přivezla čtyři vítězství, díky kterým se drží na druhém místě tabulky. Obě mají sezonu rozehranou fantasticky a bude zajímavé jejich počínání i nadále sledovat!

U-19:

SK Olympik Mělník FK ERA-PACK Chrudim 5:6

Branky EP: Balog Dominik 3, Stýblo 2, Havrda Filip

Sestava EP: Javorski  Unger, Havrda, Balog, Gočaltovský, Janyš, Stýblo, Rajnoch, Havelka, Formáček

Jan Bartek (trenér Chrudimi): „Toto utkání se mi hodnotí velmi těžce, protože jsme jednoduše vedli 2:0, ale poté rozhodčí asi tlaku trenéra Mělníka podlehli a začali pískat jak při basketbale, kdy každý kontakt je faul. Zápas jsme nakonec zvládli.“

SK Interobal Plzeň FK ERA-PACK Chrudim 1:4

Branky EP: Krotil Daniel 2, Kejř Marek, Havrda Filip

Sestava EP: : Javorski  Unger, Havrda, Stýblo, Rajnoch, Havelka, Balog, Kejř, Krotil

Jan Bartek (trenér Chrudimi): „S Plzní jsme očekávali velmi těžkou bitvu, což se potvrdilo. První poločas domácí dominovali, ale diky dobrým zákrokům Dana Javorského jsme byli rádi za výsledek 0:1. V druhé půli jsme se trochu začali zvedat, ale stále nás srážela nepřesnost ve hře. Nakonec však pomohli mladší hráči z U-17 (Balog, Kejř, Krotil), kteří otočili vývoj utkání na 3:1. Domácí ještě zkusili power-play, ale po jejich chybě uzavřel výsledek Havrda brankou přes celé hřiště.“

U17:

SK Olympik Mělník FK ERA-PACK Chrudim 5:8

Branky EP: Balog Dominik 3, Gočaltovský Filip 2, Krotil Daniel 2, Formáček Tomáš

Sestava EP: : Holeček  Gočaltovský, Balog, Svěrák - Magušin, Velinský, Krotil, Kejř - Málek

Jan Bartek (trenér Chrudimi): „Zápas jsme po celou dobu kontrolovali, kdy jsme se dostali až na vedení 7:2, kde jsem nejdříve ze hry stáhl Baloga a následně naše hra trochu polevila v koncentraci. Soupeř dokázal pouze kosmeticky upravit výsledek.

SK Interobal Plzeň – FK ERA-PACK Chrudim 1:2

Branky EP: Krotil Daniel 2

Sestava EP: : Holeček  Gočaltovský, Svěrák, Málek, Formáček - Magušin, Velinský, Krotil, Kejř.

Jan Bartek (trenér Chrudimi): „Toto utkání bylo o trpělivosti, kdy Plzeň i my bránili od půlky hřiště. Nám se podařilo vstřelit první branku a následně jsme vyčkávali, až soupeř vysune napadání. Hra z naši strany byla kontrolovaná a nakonec se nám podařilo navýšit skóre na 2:0. Plzeň už pouze dokázala snížit v power-play, ale důležité vítězství nám už nesebrala.“

12.12.2018 | autor: Petr Dejnožka