Přispěj na dobrou věc! Vydraž podepsané dresy reprezentace a Romana Mareše

Futsalový klub ERA-PACK Chrudim a česká reprezentace přispěli na charitativní akci, nyní můžete i Vy! V sobotu 15. prosince se v hale v Třebíči koná Mezinárodní charitativní futsalový turnaj, v rámci kterého probíhá i dražení podepsaných dresů Romana Mareše a české futsalové reprezentace!

V loňském roce se do turnaje Davi Cup zapojilo 20 týmů. Ten byl uspořádán na podporu bývalého fotbalisty Davida Novotného, který je po vážné autonehodě upoután na invalidní vozík. Loni se na léčbu a rehabilitaci podařilo vybrat částku 110 010 korun.

Dražba podepsaných dresů probíhá již tradičně každý rok. Letos se nám podařilo získat velké množství předmětů, věříme, že by si mohl každý vybrat. Navíc vydražením dresu pomůžete na dobrou věc. Veškerý výtěžek bude věnován člověku, který to potřebuje. Spojte příjemné s užitečným a vydražte si svůj oblíbený dres,“ láká k aukci Pavel Chalupa, pořadatel akce a spolumajitel společnosti FOUL, která se významně podílí na této charitativní akci.

Dražba dresu Romana Mareše: ZDE

Dražba reprezentačního dresu: ZDE

Získejte futsalový dres a pomozte tím dobré věci! Aukce končí pět minut před osmou hodinou večerní v sobotu 15.12.2018.

12.12.2018 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková