Znovu po roce! Chrudim hraje proti Spartě o jedenáctý triumf v Poháru FAČR

Další vrchol letošní sezony je tu. Chrudimští futsalisté míří do Zruče nad Sázavou, kde se s pražskou Spartou utkají o úvodní trofej ročníku. Ve finále pohárové soutěže se potkají znovu po roce, zároveň si „cvičné“ finále vyzkoušeli již v ligovém zápase v průběhu listopadu.

Sparta Praha na svůj premiérový pohárový triumf ještě čeká, Chrudim jich má na kontě již deset. Finálový zápas startuje ve Zruči nad Sázavou v úterý 11.12.2018 18:10, jeho průběh lze sledovat na kanále ČT Sport či v textové podobě na serveru onlajny.com.

Poslední ligové měření skončilo výsledkem 3:2 pro chrudimské futsalisty. Podobné utkání se ale dle názoru chrudimského trenéra neočekává: „Utkání bude určitě vypadat úplně jinak, protože o titulu rozhodne jen jediné utkání. Potkají se dva týmy, které vědí, že jediná chyba je může o něj připravit. Velkou roli bude hrát psychika. Věřím, že obě mužstva předvedou lepší výkon než v lize.“

Důkladně jsme potrénovali a věřím, že se nám naše pohoda a pečlivost podaří přenést přímo do finálového zápasu. V listopadu jsme hráli doma, nyní jedeme ven a jsme si jistí, že k zisku titulu musíme předvést mnohem lepší výkon,“ je si vědom trenér Felipe Conde.

Cesta do finále:

FK ERA-PACK Chrudim

osmifinále – Orchestrion Višňová – FK ERA-PACK Chrudim 0:21

čtvrtfinále – AC Gamaspol Jeseník – FK ERA-PACK Chrudim 1:3

semifinále – Bazooka Uherské Hradiště – FK ERA-PACK Chrudim 2:5

AC Sparta Praha

osmifinále – AC Sparta Praha – SK Interobal Plzeň 4:2

čtvrtfinále – AC Sparta Praha – SK Olympik Mělník 8:3

semifinále – AC Sparta Praha – Svarog Teplice 5:3

*** Neseď doma a pojeď podpořit ERA-PACK v cestě za vítězstvím v Poháru FAČR! ***

Chrudimští fanoušci budou chtít na hřišti nepříjemného soupeře vytvořit pro své hráče domácí atmosféru, v současné době je přihlášeno třicet fanoušků a místa velmi rychle ubývají!

Pojeď fandit spolu s fandy ERA-PACKu! Sraz 11.12. v 16:15 hod. u haly odjezd v 16:30 hod. Proto s přihláškou neotálejte, kapacita je totiž omezená - kontakt  776 661 643.

10.12.2018 | autor: Petr Dejnožka