Juniorská liga: z Vysokého Mýta s plným počtem bodů!

Naprosto prvotřídní sobotu zažili futsalisté ERA-PACKu Chrudim v kategorii do 17 a 19 let. Na hřišti Nejzbachu Vysoké Mýto si v souboji s pražskou Spartu a Slavií počínali suverénně a s dvanácti body se pohybují v horních patrech tabulek.

U-17:

FK ERA-PACK Chrudim – AC Sparta Praha 4:1

Branky: Gočaltovský, Kejř, Balog, Krotil.

FK ERA-PACK Chrudim - SK Slavia Praha 3:2

Branky: Magušin, Kejř, Balog

Jan Bartek (trenér Chrudimi): „Utkání v druhé půlce rozhodl Dan Krotil, který se byl ochoten se obětovat pro tým a hlídat nejlepší hráče Slavie. Ve hře tři na tři jsme utkání zvládli uhrát k vítězství.“

Sestava U-17: Holeček - Gočaltovský, Balog, Svěrák, Formáček, Magušin, Velinský, Krotil, Kejř, Málek

U-19:

FK ERA-PACK Chrudim - AC Sparta Praha 9:2

Branky: Rajnoch 2, Unger 2, Václavíček, Havelka, Kejř, Stýblo, Havrda

Jan Bartek: „Zápasy se Spartou bych nerad hodnotil. Klub jako Spatra by se měla stavět k juniorské soutěži jinak, ale to je můj názor. Raději bych hodnotil utkání se Slavií, který stály za to.“

FK ERA-PACK Chrudim – SK Slavia Praha 4:3
Branky: Stýblo 2, Havrda 2

Jan Bartek: „Zápas se Slavii měl vše, kvalitu a náboj. Na začátku jsme dostali zbytečně dvě branky, ale svoji kvalitou jsme se vzchopili a utkání otočili. Bohužel přišla situace, kdy na našeho pivota byl neodpískaný faul a jeho reakce skončila červenou. Slavia vyrovnala, ale naše mužstvo svoji kvalitou stihlo vstřelit ještě jednu branku a vyhrát.“

Sestava U-19: Novotný, Javorski - Unger, Václavíček, Havelka, Krotil), Nemšovský, Balog, Fridrich, Havrda, Rajnoch, Stýblo, Kejř, Gočaltovský

Po dvou odehraných turnajích je situace v tabulce pro Chrudimské velmi příznivá. Devatenáctce patří se třemi výhrami a jednou porážkou průběžné páté místo, hráči do 17 let se dělí s Mělníkem o první příčku! A právě s tímto soupeřem a domácí Plzní se utkají o následujícím víkendu.

04.12.2018 | autor: Petr Dejnožka