Bitvu o finále Poháru FAČR uvidí Uherské Hradiště

V pondělí 26. listopadu od 20:30 nastoupí chrudimští futsalisté k semifinálovému utkání Poháru FAČR na hřišti Uherského Hradiště. A hraje se o hodně. Chrudim, jakožto desetinásobný vítěz pohárové soutěže, míří pro další primát.

Duel budete moci sledovat na serveru onlajny.com.

Jedním z finalistů již je Sparta Praha, která dokázala v semifinále udolat Teplice. A nyní se hraje o místo číslo dvě. Pikantní souboj o postup do prosincového finále přitáhne fanoušky do haly v Uherském Hradišti nejen z důvodu účasti suverénního hegemona české ligy. Zápas bude zřejmě okořeněn o fotbalovou legendu. Již v ligovém duelu proti Slavii nastoupil v dresu Bazooky bývalý reprezentant a obránce West Hamu, Fiorentiny či Sparty Tomáš Řepka, který dokázal zaplnit tribuny v hale do posledního místa. Ukáže se kontroverzní zadák i v duelu s Chrudimí?

Chrudimští se na hřišti nováčka nejvyšší soutěže představili v rámci VARTA futsal ligy již v polovině října a zvítězili zde výsledkem 4:1.

Cesta do semifinále:

FK ERA-PACK Chrudim