Juniorská liga odstartuje v Chomutově!

Na konci listopadu se do pohybu dává Juniorská liga, ve které se budou o co nejlepší umístění prát i dva týmu ERA-PACKu Chrudim. Kromě změn v celé lize došlo k zásadním událostem i na lavičce Chrudimi, obě mužstva povede trenér Jan Bartek.

Útok na medaile

V rozhovoru s trenérem devatenáctky Otou Stejskalem po konci minulé sezony juniorských lig padl názor, že na lavičce Chrudimi končí. A nyní je to již oficiální. Staronovým koučem ERA-PACKu se stává Jan Bartek, který již má s trénováním chrudimské juniorky četné zkušeností. „Po ukončení dlouholeté spolupráce Oty Stejskala s ERA-PACKem a plánované operaci vedoucího mužstva Radka Fejla, jsem u juniorky zůstal sám. Aktuálně povedu obě kategorie, jako trenér, sám,“ popsal sám trenér Chrudimi.

Změnily se také osoby, se kterým bude Jan Bartek spolupracovat. „Svého asistenta budu hledat dál. Nově bude vedoucím mužstva Filip Kasal. Roli manažera juniorského týmu převzal po Janu Stejskalovi Ondřej Bartušek.“ A s jakými cíli budou Chrudimští do sezony vstupovat? „Přání vedení je medaile, a proto se ještě vylepšily podmínky z minulé sezony. Dále najít mladé potenciální hráče, kteří by se jednou mohli připojit k A-týmu,“ má jasno kouč Jan Bartek.

Juniorská liga v letošním ročníku prošla změnou formátu, odpadlo závěrečné Final Four. „Vše má svoje plusy a mínusy. Jako plus beru konfrontaci s bývalou západní skupinou a že každé utkání je pro výslednou tabulku důležité, protože odvety nejsou. Mínusem je ztráta Final four, které mělo taky své kouzlo,“ vyjádřil se Bartek.

Chrudimským juniorům přejeme do sezony hodně štěstí!

Program sobotních zápasů:

sobota 24.11.2018 - SH Březenecká, Chomutov
08:30 | U-17 | Baník Chomutov - FK ERA-PACK Chrudim
09:20 | U-17 | Rapid Ústí n/L. - Nejzbach Vysoké Mýto
10:10 | U-19 | Baník Chomutov - FK ERA-PACK Chrudim
11:00 | U-19 | Rapid Ústí n/L. - Nejzbach Vysoké Mýto
11:50 | U-17 | Rapid Ústí n/L. - FK ERA-PACK Chrudim
12:40 | U-17 | Baník Chomutov - Nejzbach Vysoké Mýto
13:30 | U-19 | Rapid Ústí n/L. - FK ERA-PACK Chrudim
14:20 | U-19 | Baník Chomutov - Nejzbach Vysoké Mýto
15:10 | U-17 | Baník Chomutov - Rapid Ústí n/L.
16:00 | U-19 | Baník Chomutov - Rapid Ústí n/L.

24.11.2018 | autor: Petr Dejnožka