Prohlédněte si bulletin k utkání proti Spartě

Dnes večer přivítáme na domácí palubovce Spartu Praha a naši hráči rozhodně budou chtít uspět. Držte jim palce, ale nyní si s předstihem můžete prolistovat náš zápasový bulletin!

Domácí Chrudim jde do souboje 9. kola sice s podporou vlastních fanoušků v zádech, ale zato s únavou v nohách, protože souboje v Lize mistrů chrudimským musely odčerpat značnou porci sil. "Chtěli jsme zápas hrát v jiném termínu, ale i když to bude nyní, musíme být připraveni odvést nejlepší možný výkon," konstatuje domácí trenér Felipe Conde. "Věděli jsme, že nás čeká měsíc plný výzev a řádně jsme se na něj připravili. Věřím, že odehrajeme dobrý zápas.“

A vy se nyní nalaďte prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Utkání 9. kola VARTA futsal ligy proti Spartě Praha začíná ve čtvrtek 22.11.2018 v 18:10 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - SPARTA PRAHA V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

22.11.2018 | autor: Petr Dejnožka