Startuje soutěž o podepsaný dres Dmitrije Litviněnka!

Podepsaných dresů hráčů A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim jsme již rozdali mnoho, tím ale ještě nekončíme! Během následující sezony dostanete možnost zasoutěžit si o další, jako druhý přijde na řadu podepsaný dres ukrajinského brankáře Dmitrije Litviněnka!

Ve všech kolech se bude soutěžit o tři hodnotné ceny a na závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu.

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč.

–  Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení posledního zápasu přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě podepsaný dres Dmitrije Litviněnka.

Jednotlivá kola:

1. kolo            22.11.2018        FK ERA-PACK Chrudim – AC Sparta Praha (7. kolo)

2. kolo            14.12.2018        FK ERA-PACK Chrudim – Svarog FC Teplice (9. kolo)

3. kolo            4.1.2019            FK ERA-PACK Chrudim – SK Interobal Plzeň (11. kolo)

4. kolo            29.1.2019          Česko – Ukrajina (přátelské utkání reprezentace)

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na Vaši účast při domácích utkáních!

22.11.2018 | autor: Petr Dejnožka