Hurá na Spartu! Pikantní bitva za přítomnosti televizních kamer

Návrat na ligové palubovky ve velkém stylu. FK ERA-PACK Chrudim vyzve pět dní po konci elitní fáze Ligy mistrů v ligovém souboji celek AC Sparta Praha. Souboj dvou týmů o čelo tabulky přinese bitvu nejlepšího útoku s nejlepší obranou.

Duel druhé Sparty a neporaženého ERA-PACKu odstartuje netradičně ve čtvrtek 22.11.2018 ve 18:10 v chrudimské sportovní hale před kamerami České televize. Jeho průběh lze sledovat na kanálu ČT Sport či na webové adrese www.onlajny.com.

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „Čeká nás velmi těžký zápas proti jednomu z kandidátů na zisk titulu. Chtěli jsme zápas v jiném termínu, ale i když to bude nyní, musíme být připraveni odvést nejlepší možný výkon. Věděli jsme, že nás čeká měsíc plný výzev a řádně jsme se na něj připravili. Věřím, že odehrajeme dobrý zápas. Utkání přináší plno očekávání v celé zemi a doufám, že bude pro fanoušky velmi pohledné.“

Michal Seidler (kapitán Sparty Praha): „Ve čtvrtek nás čeká nejtěžší zápas dosavadního průběhu sezony. Poměříme síly s Chrudimí, takže uvidíme, jak na tom doopravdy jsme. ERA-PACK odehrál v minulém týdnu elitní skupinu Ligy mistrů, kde uhrál dobré výsledky s kvalitními soupeři. Všichni víme o síle, jakou Chrudim má, ale jdeme do zápasu s tím, že chceme předvést co nejlepší výkon a porazit ji. Myslím si, že se na toto utkání těší všichni, co sledují futsal. Pro nás to bude opravdu dobrá prověrka."

Ligové statistiky:

Týmové statistiky