Hurá na Spartu! Pikantní bitva za přítomnosti televizních kamer

Hurá na Spartu! Pikantní bitva za přítomnosti televizních kamer
Návrat na ligové palubovky ve velkém stylu. FK ERA-PACK Chrudim vyzve pět dní po konci elitní fáze Ligy mistrů v ligovém souboji celek AC Sparta Praha. Souboj dvou týmů o čelo tabulky přinese bitvu nejlepšího útoku s nejlepší obranou.


Duel druhé Sparty a neporaženého ERA-PACKu odstartuje netradičně ve čtvrtek 22.11.2018 ve 18:10 v chrudimské sportovní hale před kamerami České televize. Jeho průběh lze sledovat na kanálu ČT Sport či na webové adrese www.onlajny.com.


Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „Čeká nás velmi těžký zápas proti jednomu z kandidátů na zisk titulu. Chtěli jsme zápas v jiném termínu, ale i když to bude nyní, musíme být připraveni odvést nejlepší možný výkon. Věděli jsme, že nás čeká měsíc plný výzev a řádně jsme se na něj připravili. Věřím, že odehrajeme dobrý zápas. Utkání přináší plno očekávání v celé zemi a doufám, že bude pro fanoušky velmi pohledné.“

 

Michal Seidler (kapitán Sparty Praha): „Ve čtvrtek nás čeká nejtěžší zápas dosavadního průběhu sezony. Poměříme síly s Chrudimí, takže uvidíme, jak na tom doopravdy jsme. ERA-PACK odehrál v minulém týdnu elitní skupinu Ligy mistrů, kde uhrál dobré výsledky s kvalitními soupeři. Všichni víme o síle, jakou Chrudim má, ale jdeme do zápasu s tím, že chceme předvést co nejlepší výkon a porazit ji. Myslím si, že se na toto utkání těší všichni, co sledují futsal. Pro nás to bude opravdu dobrá prověrka."

 

Ligové statistiky:

Týmové statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

AC Sparta Praha

6 – 0 – 0

zápasová bilance

6 – 0 – 1

48:8

skóre

68:16

                  8 : 1,3                  

průměr gólů na zápas

9,7 : 2,3

2

čistá konta

1

5

žluté karty

6

0

červené karty

1

12:1 (FT ZS Liberec)

nejvyšší vítězství

26:2 (VŠB TU Ostrava)

-

nejvyšší porážka

3:7 (Svarog Teplice)


Hráčské statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

AC Sparta Praha

Pavel Drozd (9)

nejlepší střelec

Michal Seidler (15)

Éverton (8)

nejvíce asistencí

Tomáš Drahovský (18)

Éverton (16)

nejvíce bodů

Tomáš Drahovský (32)

Matěj Slováček (4)

žluté karty

Tihomir Novak (2)

-

červené karty

Pimpolho (1)

 

 

 

 

21.11.2018 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu