Pekelná bitva na závěr! Chrudim vyzve dvojnásobného vítěze Ligy mistrů

O svátečním dnu se chrudimský zimní stadion rozloučí s Ligou mistrů. A to ve velkém! Od 19 hodin se utká celek FK ERA-PACKu Chrudim s Kairatem Almaty. Právě dnes se bude rozhodovat o postupu do Final Four a Vy si to rozhodně nenechte ujít!

V případě vaší neúčasti na Zimním stadionu v Chrudimi se můžete obrátit na textový přenos na serveru onlajny.com.

Postupová matematika

Co může Chrudimi po čtvrteční porážce pomoci k historickému postupu do Final Four? K reálnějším obrysům musí běloruská Lida. Jak? Pokud by se běloruskému mistrovi podařilo sebrat italské Pescaře minimálně bod, stačila by ERA-PACK proti hvězdnému Kairatu Almaty „pouze“ výhra. Pokud by však Italové odpolední duel zvládli a získali tři body, šance Chrudimi se výrazně sníží. V tom případě by Chrudim musela porazit kazašský Kairat minimálně o čtyři góly. Šance žijí, věříme do poslední minuty!

Informace o soupeři:

Kairat Almaty

• založen:                                              1995
  • úspěchy:                                            10x vítěz kazašské ligy
  • 8x vítěz kazašského poháru
  • 2x vítěz Ligy mistrů
  • účast v Lize mistrů:                         15x
  • nejvíce zápasů v LM:                      Dinuchambet Sulejmenov (43 zápasů)
  • nejvíce branek v LM:                      Leo (25 branek)

Výsledky Main round 2018/2019:

Feniks Drenas – Kairat Almaty 3:7

Kairat Almaty – Sporting CP Lisabon 2:1