Jdeme na věc! Elitní fáze Ligy mistrů startuje proti běloruské Lidě

Dlouhé čekání na start je tady! Zimní stadion v Chrudimi bude ve středu hostit první dva zápasy elitní fáze Ligy mistrů.

Pro chrudimské příznivce sledovanějším duelem bude souboj FK ERA-PACKu Chrudim a LSM Lidy, který odstartuje ve 20:00! Průběh zápasu můžete jako vždy sledovat na serveru onlajny.com.

Úderem středeční osmé hodiny večerní odstartuje ERA-PACK svoji pouť elitní fází proti běloruskému mistrovi LSM Lida. Houževnatý protivník s řadou běloruských a ukrajinských reprezentantů bude chtít překvapit. Chrudim si ale vážnost duelu uvědomuje. „Pokud vyhrajeme první zápas, až do konce budeme ve hře o postup,“ má jasno nejzkušenější hráč ERA-PACKu Roman Mareš. Trenér Felipe Conde si sílu prvního protivníka uvědomuje: „Lida je tým, který má rychlé hráče vyššího vzrůstu silově dobře vybavené. Ze všech týmů mám o Lidě nejméně informací, přesto jsme na něj pečlivě připraveni,“ nezastírá brazilský kouč na lavičce Chrudimi.

LSM Lida

• založen:                                  2007
  • úspěchy:                                 4x mistr běloruské ligy
  • 2x vítěz běloruského superpoháru