Prohlédněte si bulletin k utkání proti Mělníku

Dnes večer přivítáme na domácí palubovce Olympik Mělník a naši hráči rozhodně budou chtít v generálce na Ligu mistrů uspět. Držte jim palce, ale nyní si s předstihem můžete prolistovat náš zápasový bulletin!

Teprve potřetí v této ligové sezóně se vám představí hráči ERA-PACKu při ligovém utkání v domácím prostředí. Jejich soupeřem budou futsalisté Olympiku Mělník, který do VARTA futsal ligy nevstoupil vůbec špatně a je na pátém místě tabulky. O co jde domácímu týmu každý jeho příznivec tuší - ve středu odstartují na chrudimském zimním stadionu utkání Ligy mistrů a tak se čeká, že svěřenci Felipe Condeho potvrdí dobře načasovanou formu. A vy se nyní nalaďte prostřednictvím zápasového bulletinu v "listovací" podobě!

Aktuální bulletin vám ve své elektronické podobě nabízí velkou porci informací. Kromě představení obou večerních protivníků se ohlédneme za posledním ligovým zápasem v Liberci, připomeneme středeční chrudimskou pohárovou výhru v Jeseníku a připomeneme si soutěž o dres Davida Drozda. A jak byste správně čekali, velký prostor v bulletinu dostala blížící se Liga mistrů. K dispozici jsou informace o prodeji vstupenek a další informace se dozvíte z úst trenéra Condeho a tradiční opory týmu, Tomáše Koudelky.

Bulletin si přímo na této stránce můžete prolistovat, nebo zvolit zobrazení v samostatném okně (pro pohodlnější čtení doporučujeme). S tímto programem lze listovat také v mobilním telefonu, nebo si ho uložit do počítače v PDF, blokovaná není ani možnost tisku.

Utkání 7. kola VARTA futsal ligy proti Olympiku Mělník začíná v pátek 9.11.2018 v 20:00 hod. v chrudimské Městské sportovní hale!

BULLETIN K UTKÁNÍ ERA-PACK CHRUDIM - OLYMPIK MĚLNÍK V NOVÉM OKNĚ OTEVŘETE ZDE

09.11.2018 | autor: redakce