Soutěž o podepsaný dres Davida Drozda finišuje!

Podepsaných dresů hráčů A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim jsme již rozdali mnoho, tím ale ještě nekončíme! Během následující sezony jste dostali možnost zasoutěžit si o podepsaný dres Davida Drozda. A právě dnes máte poslední příležitost!

Ve všech kolech se soutěžilo o tři hodnotné ceny, na samotný závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu. Stane se tak těsně po skončení utkání 7. kola zápasu proti Olympiku Mělník!

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč. Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení posledního zápasu přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě podepsaný dres Davida Drozda.

4. kolo             9.11.2018        FK ERA-PACK Chrudim – Olympik Mělník (7. kolo)

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na Vaši účast při domácích utkáních!

09.11.2018 | autor: Petr Dejnožka