Generálku na Ligu mistrů obstará domácí bitva s Mělníkem

Již v příštím týdnu čeká chrudimské futsalisty na Zimním stadionu v Chrudimi Liga mistrů, těsně před ním ale vyzvou v domácí soutěži dalšího soupeře. Po více jak měsíci se představí před vlastními fanoušky, tentokrát budou hostit celek Olympiku Mělník.

Duel druhého a pátého týmu tabulky odstartuje v pátek 9.11.2018 ve 20:00 v chrudimské sportovní hale, jeho průběh je možné sledovat na webové stránce www.onlajny.com v textové podobě.

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „Páteční utkání pro nás přináší poslední možnost na ostro si vyzkoušet různé varianty naší hry. Bude důležité přenést věci z tréninku do praxe. Tři body nás znovu vrátí na první pozici a z toho důvodu je pro nás vítězství velmi důležité.“

Patrik Mažári (hráč Olympiku Mělník): „Čeká nás sváteční utkání. Není důvod jet do Chrudimi se sklopenou hlavou, absolvujeme tam výbornou lekci futsalu. Věřím tomu, že je v našich silách vstřelit pár gólů a být důstojným soupeřem. Hodně bude záležet na přístupu každého z nás.“

Ligové statistiky:

Týmové statistiky