Ve čtvrtfinále poháru narazí ERA-PACK na druholigový Jeseník

Chrudimští futsalisté vyráží po výhře v Liberci za dalším venkovním utkáním.

Pro pohárový postup vyrazí do Jeseníků, kde se ve středu 7.11.2018 od 19 hodin utkají s druholigovým Gamaspolem. Průběh utkání můžete sledovat v textovém přenosu na serveru onlajny.com.

Chrudimští futsalisté si v osmifinále Poháru FAČR s chutí zastříleli. Na hřišti v Třebíči nastříleli týmu Orchestrion Višňová dohromady jednadvacet branek a rozdílem několika tříd si zajistili účast mezi osmi nejlepšími celky pavouku. To Jeseník se na postup proti Baníku Ostrava nadřel mnohem výrazněji. V souboji druholigových mužstev viděli fanoušci v Mikulovicích patnáct branek, o postupujícím nakonec musela rozhodnout až poslední sekunda. V ní se za stavu 7:7 prosadil jesenický Macura a vystřelil tím pro Gamaspol účast ve čtvrtfinále. S Baníkem se Jeseničtí utkali v osmifinále i v loňské sezoně, tehdy se ale poměrem 3:1 radoval právě soupeř.

ERA-PACK Chrudim projíždí nejvyšší českou soutěží bez porážky, Jeseník je na tom velice obdobně. Z šesti zápasů si připsal pět vítězství, jedinou prohru mu uštědřilo hodonínské Tango výsledkem 2:6. Oba zmíněné týmy se společně s Žabinskými Vlky vyhřívají na čele 2. ligy.

Program utkání čtvrtfinále Poháru FAČR:

Helas Brno - Bazooka Uherské Hradiště 2:6 (0:2)

Dynamo České Budějovice - Svarog Teplice 3:6 (0:4)

Gamaspol Jeseník - ERA-PACK Chrudim (SH Jeseník)

Sparta Praha - Olympik Mělník (SH Zruč nad Sázavou)

07.11.2018 | autor: Petr Dejnožka