Akreditace pro utkání Ligy mistrů UEFA

Pro zástupce médií přinášíme formulář, kterým mohou požádat o udělení akreditace pro utkání UEFA Futsal Champions League, která se odehrají ve dnech 14. - 17. listopadu 2018 na chrudimském zimním stadionu.

Od středy 14.11. do soboty 17.11.2018 se odehraje na chrudimském zimním stadionu jeden z turnajů Elite round futsalové Ligy mistrů. Protože jde o důležitou akci, pečlivě monitorovanou UEFA, připravili jsme pro zástupce médií jednoduchý akreditační formulář, kterým mohou požádat o udělení akreditace pro celou dobu akce.

Do 48 hodin po odeslání formuláře dostanou informaci o udělení či neudělení akreditace, nejpozději 3 dny před akcí obdrží detailnější informace o organizaci Press centra (doba provozu, jeho umístnění na zimním stadionu, rozpis tréninků, atd.). V případě dalších dotazů se obracejte na kontaktní mail, který akreditační formulář obsahuje. Oficiální termíny utkání „chrudimské“ skupiny Ligy mistrů najdete zde.

English: We present the application form for applicants for accreditation to all matches played in the UEFA Futsal Champions League Elite round from 14th to 17th November 2018 in the Chrudim - Ice stadium. After submitting the form the media will be notified within 48 hours whether the accreditation was granted by mail and they will be sent further information. Match Schedule here.

Akreditační formulář  /  Accreditation form

česky english