Nabitý listopad odstartuje souboj na hřišti libereckého nováčka

Již tento pátek odstartují chrudimští futsalisté nesmírně nabitý listopadový program. Během jedenáctého měsíce roku 2018 je totiž čeká dohromady osm utkání ve třech soutěžích, vše odstartuje soubojem s týmem FTZS Liberec.

Duel čtrnáctinásobného mistra s nováčkem soutěže odstartuje v pátek 2.11.2018 ve 20:30 v Liberci, jeho průběh je možné sledovat na webové stránce www.onlajny.com v textové podobě.

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim):  „Liberec je nováček s rozdílným stylem, který se stále vyvíjí, jeho hráči jsou dobře silově vybaveni. My ale budeme chtít předvést náš nejlepší výkon. Stále zkoušíme nové varianty, a proto pro nás každý zápas znamená příležitost k vylepšení standardních situací a přenesení tréninku přímo do praxe. Chceme zvítězit, ale mnohem důležitější je to, abychom si naostro vyzkoušeli nové věci.“

František Vacek (asistent trenéra FTZS Liberec):  V pátek nás čeká velmi těžký soupeř, několikanásobný mistr. Pro naše mužstvo je to svátek futsalu a proto musí každý kdo bude na hřišti podat stoprocentní výkon, abychom s nimi zahráli důstojnou roli. Doufam, že přijde hodně lidí a budou fandit.

Ligové statistiky:

Tomáš Koudelka (6)

nejvíce asistencí

Jakub Žoček (4)

Tomáš Koudelka, Éverton (8)

nejvíce bodů

Jakub Žoček (6)

Matěj Slováček (2)

žluté karty

Filip Henzl, Dominik Vogt (1)

červené karty

Jakub Slaný (1)