Zpět na ligu! Chrudim čeká pikantní souboj s Bazookou

Souboj neporažených mužstev v rámci VARTA futsal ligy uvidí Uherské Hradiště. Chrudimský tým zajíždí na hřišti Bazooky, která je jako nováčka rozjeta ve famózním tempu a nyní je připravena postavit se těm nejlepším.

Souboj obhájce titulu s týmem Bazooka Uherské Hradiště odstartuje na hřišti soupeře v pátek 19.10.2018 ve 20 hodin. Zápas lze sledovat v LIVE STREAMu či textovém komentáři na serveru onlajny.com.

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Potkáme se se soupeřem, který drží třetí pozici a do soutěže vstoupil velmi dobře. Pro mě je to překvapení ligy a z toho důvodu musíme být kvalitně připraveni. Máme určité problémy, řada hráčů se ještě zotavuje z náročné základní skupiny Ligy mistrů. Musíme vyhodnotit stav našich hráčů, protože musíme jít do duelu stoprocentně soustředěni. Věřím v další vítězství a v pokračování našeho plánu.“

Jaroslav Hastík (Bazooka Uherské Hradiště): „Do Hradiště zavítají skuteční futsaloví šampióni. Pro nás je ctí i velkou výzvou si s nimi zahrát a získat další cenné zkušenosti. Věřím, že i diváci, kteří halu zřejmě zaplní až po strop, se budou dobře bavit. Jen škoda, že nám kvůli fotbalovým závazkům v Rakousku budou některé naše opory scházet. I přesto si chceme utkání užít, s velkým favoritem uhrát co nejlepší výsledek a Petrovi Švancarovi, který byl klíčovou osobností při našem rozjezdu, tak zpříjemnit i jeho rozlučku s Bazookou.“

Ligové statistiky:

FK EP Chrudim

vs.

Bazooka Uherské Hradiště

Pavel Drozd, Bagatini (5)

nejlepší střelec

Lukáš Křivánek (4)

Tomáš Koudelka, Éverton (4)

nejvíce asistencí

Lukáš Křivánek (7)

Bagatini, Éverton (7)

nejvíce bodů