Bitva o všechno! Rozhodne duel s ukrajinským Chersonem

Bitva o všechno! Rozhodne duel s ukrajinským Chersonem
Chrudimští futsalisté se třemi body na kontě vstupují po dvou skvělých výkonech do rozhodujícího mače proti týmu Prodeximu Cherson. Ukrajinský šampion zatím na svou první výhru čeká a doufá, že se jí dočká právě proti ERA-PACKu. Zápas o všechno startuje v srbském Kragujevaci v sobotu 6.10. v 18:00!


Sledovat ho opět můžete na streamu na webu ekonomac.com či v textové podobě na onlajny.com.


Chceme si jít pro vítězství, má jasno Litviněnko

Utkání českého a ukrajinského mistra bude pro jednoho hráče velmi specifické. Ukrajinský gólman ve službách Chrudimi Dmitrij Litviněnko nastoupí proti „svým“. Litviněnko odchytal dva skvělé zápasy proti Kragujevaci a Movistaru, zejména na druhý souboj bude dlouho vzpomínat. „Myslím si, že jsme v zápase s Movistarem předvedli skvělý výkon a potěšili naše fanoušky. Výkon neodpovídá konečnému výsledku,“ tvrdí chrudimská jednička.

 

Před soubojem s Chersonem ale Dmitrij Litviněnko varuje. „V obou zápasech zde v Kragujevaci předvedli kvalitní futsal, jen jim to nestačilo na body. Všechny síly vloží do zápasu s námi a vzhledem k tomu, že potřebují zvítězit, tak nás čeká velmi těžký, ale zároveň zajímavý duel,“ upozorňuje Litviněnko. Přesto ale o cílech Chrudimi nehodlá pochybovat. „Půjdeme si pro výhru, hlavní bude maximální koncentrace,“ zmínil důležité faktory Dmitrij Litviněnko.

 

Postupová matematika

Do elitní fáze Ligy mistrů postupují tři nejlepší ze čtyřčlenné skupiny. Jediným jistým postupujícím je po dvou zápasech španělský velkoklub Inter Movistar, který nasbíral šest bodů. O zbylých dvou šťastlivcích se rozhodne až v sobotu večer. Chrudimští musí k jistotě postupu zvítězit či remizovat, v případě porážky se začne počítat a hlavně čekat na večerní výsledek. ERA-PACK si teoreticky může dovolit i prohru maximálně o pět branek, podmínkou toho však je, že Kragujevac nezíská proti Movistaru ani bod. Pokud by se tak stalo, jakákoliv porážka s Chersonem by znamenala černého Petra právě pro Chrudim.

 

 

Tuto akci podporuje     a      
 

06.10.2018 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu