Namlsáni na obhájce. Chrudimský mistr jde proti Movistaru překvapit

Namlsáni na obhájce. Chrudimský mistr jde proti Movistaru překvapit
Pětinásobný mistr futsalové Ligy mistrů útočí v letošní sezoně na zlatý hattrick. (Zřejmě) nejlepší tým světa se postaví do cesty chrudimskému ERA-PACKu v rámci základní skupiny nejprestižnější futsalové soutěže v srbském Kragujevaci.


Po souboji s domácím Ekonomacem čeká tým trenéra Felipe Condeho další náročná zkouška. Ve čtvrtek v podvečer se ERA-PACK Chrudim postaví Interu Movistar. Španělský mistr je nejúspěšnějším týmem v historii Ligy mistrů, dokázal jí vyhrát pětkrát a v posledních dvou sezonách nepoznal porážku. „Je to svátek. Proti nejlepšímu týmu na světě nehrajete každý den. Všichni se na zápas koncentrujeme, chceme podat náš nejlepší výkon a uvidíme, na co to bude stačit,“ těší se Matěj Slováček.

 

Dlouholetý hráč Chrudimi si souboj s Interem Movistar vyzkoušel již před dvěma lety. Ve slovinském Mariboru český šampion padl těsně 0:2. „Dobře jsme bránili a soupeře příliš nepouštěli do šancí. Movistar nakonec potrestal naši chybu a druhou branku dal z penalty,“ vrací se k poslednímu vzájemnému měření sil. A co si z něj odnést? „Víme, že se s nimi dá hrát. Musíme bojovat, a pokud se to povede, můžeme i nějaké body získat,“ přeje si český reprezentant.

 

Španělští mistři nevstupují do Ligy mistrů zrovna v ideálním rozpoložení. V lize se jim nevede, ze tří zápasů vyhráli jen jednou. „Soupeř má klíčové hráče zraněné či nejsou v optimální formě. Jejich ligové zápasy jsem viděl a byli i přesto jasně lepší, jen se jim nedařilo dávat góly,“ popsal příčiny ligových škobrtnutí Matěj Slováček. Pro chrudimské hraje prim také nová palubovka, která není příliš příznivá pro kombinaci. „Balon se zasekává, což je pro tým jako Movistar, problém. Palubovka jim bude kombinace zhoršovat, to je spíše výhoda pro nás,“ dodal.

 

Utkání proti Interu Movistar startuje ve čtvrtek 4.10. v 18 hodin a můžete ho sledovat prostřednictvím LIVE STREAM nebo textového onjlanu.

 

 

Tuto akci podporuje     a      

 

04.10.2018 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu