Těžká zkouška na úvod. Chrudim čeká Kragujevac a bouřlivá atmosféra

Těžká zkouška na úvod. Chrudim čeká Kragujevac a bouřlivá atmosféra
Chrudimští futsalisté mají za sebou úvodní trénink v Kragujevaci a zítra je čeká první ostrý test v rámci Ligy mistrů. Postaví se Ekonomacu Kragujevac, tedy týmu, který bude tažen vlastními fanoušky za úspěchem. Chrudim se pokusí v Srbsku napravit loňské zaváhání, první duel startuje ve středu 3.10.2018 ve 20:30!


Sledovat ho můžete prostřednicvím  stream přenosu a nebo v textové podobě na serveru onlajny.com.


Ekonomac Kragujevac (Srbsko)

Ekonomac Kragujevac, tradiční srbský mistr, je v Chrudimi velmi známý. Český a srbský šampion spolu v minulosti svedli řadu zajímavých bitev a další do kolonky přidají hned v úvodní hrací den, tj. ve středu 3. října. Kragujevac bude domácím publikem tažen kupředu, dle koeficientu je to druhý největší favorit na postup ze skupiny. Do Kragujevace se z italské Neapole vrátil Marko Perič, který trápil chrudimskou defenzívu v loňské přípravě na turnaji Futsal Masters 2017.

 

Nejčerstvější vzpomínky na zápas s Kragujevacem jsou z roku 2016. Stejně jako Inter FS se Srbové představili v Mariboru, kde s nimi chrudimský ERA-PACK padl nejtěsnějším možným způsobem 0:1 po brance Vitalije Borisova.

 

Felipe Conde o soupeři..

„Domácí Kragujevac má čtyři špičkové Brazilce, zároveň disponuje kvalitními hráči národních týmů Srbska a Ukrajiny. Velmi se soustředí na hru bez brankáře, na což mají spoustu technických hráčů. Zároveň budou mít podporu fanoušků.“

 

FOTOGALERIE Z ÚTERNÍHO TRÉNINKU

 

02.10.2018 | autor: Petr Dejnožka | foto: Ivana Hošková

VARTA futsal liga

Partner klubu