ERA-PACK odjel do Srbska v kompletním složení

Čtrnáctinásobný mistr České republiky znovu vyrazil reprezentovat svoji vlast. V pondělí v ranních hodinách vyjel z Chrudimi na patnáctihodinovou cestu do srbského Kragujevace, kde se v následujících dnech utká v těžké konkurenci o tři postupová místa. Postupně poměří síly s domácím výběrem, Interem Movistar a ukrajinským Chersonem.

ERA-PACK vyrazil za postupem s kompletním kádrem, na palubě autobusu nechyběla trojice brankářů a jedenáct hráčů do pole. Všichni jsou zdravotně v pořádku a připraveni porvat se o postup.

Účast na UEFA Champions League 2018 proběhne za podpory Pardubického kraje a Města Chrudim. Za vyjádřenou podporu děkujeme! Chrudimští vstoupí do turnaje ve středu večer zápasem proti domácímu Ekonomacu Kragujevac.

Účast na akci UEFA Champions League 2018 za podpory:

02.10.2018 | autor: Petr Dejnožka