Netradičně v pondělí na futsal! V předehrávce vyzve ERA-PACK českolipské Démony

Netradičně v pondělí na futsal! V předehrávce vyzve ERA-PACK českolipské Démony
Generálka před odjezdem do Srbska bude ve znamení souboje s Démony Česká Lípa. Chrudimští budou chtít navázat na tři úvodní výhry na startu VARTA futsal ligy, po kterých se s devíti body usadili na čele tabulky.


Souboj obhájce titulu s Démony Česká Lípa vypukne v MSH Chrudim v pondělí 24.9.2018 ve 20 hodin. Zápas lze sledovat v textovém komentáři na serveru onlajny.com.


Démoni zaskočili Litoměřice, s nováčkem však padli

Hlavním cílem Démonů v nynější sezoně je záchrana a za tímto cílem vykročili opravdu rázně. Hned v prvním kole se jim podařilo sebrat body favorizovaným Litoměřicím, se kterými díky využité power-play remizovali 2:2. Získaný bod však nedokázali zúročit v souboji s nováčkem z Liberce, na jehož hřišti inkasovali sedm branek a domů odjeli bez bodu. Nyní se pokusí bodovat na palubovce úřadujícího šampiona.

 

Ohlasy z kabiny:

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Máme další příležitost vyzkoušet si v praxi věci, na kterých pracujeme. Blížíme se ke konci naší přípravy na Ligu mistrů, takže je čas doladit poslední detaily. Postavíme se proti soupeři, který začal ligu skvěle, tudíž je to pro nás kvalitní test. Kromě toho, vítězství nám zajistí, že i po návratu ze Srbska budeme v ligové soutěži na prvním místě.“

 

Karel Kruliš (trenér Démoni Česká Lípa): „Do Chrudimi jedeme s cílem zahrát si s kvalitním týmem, který je v přípravě na Ligu mistrů, je nám jasné, že je to pro nás těžká zkouška a že nás nečeká nic lehkého. Po našem zaváhaní s nováčkem chceme dokázat, že jsme na ligu dobře připraveni a odehrát důstojnou partii.“

 

Ligové statistiky:

Týmové statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

Démoni Česká Lípa

3 – 0 – 0

zápasová bilance

0 – 1 – 1

21:7

skóre

5:9

3,0 : 2,3

průměr gólů na zápas

2,5 : 4,5

0

čistá konta

0

2

žluté karty

1

1

červené karty

0

11:2 (VŠB TU Ostrava)

nejvyšší vítězství

-

-

nejvyšší porážka

3:7 (Liberec)


Hráčské statistiky 

FK EP Chrudim

vs.

         Démoni Česká Lípa

Pavel Drozd (5)

nejlepší střelec

Miroslav Rott (2)

Bagatini (2)

nejvíce asistencí

více hráčů po 1 asistenci

Bagatini, Koudelka (6)

nejvíce bodů

Miroslav Rott (3)

Matěj Slováček (2)

žluté karty

více hráčů po 1 žluté kartě

-

červené karty

-

 

 

 

 

23.09.2018 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu