Před kamerami ČT zabojujeme o třetí výhru proti Litoměřicím

V rámci reprízy loňské semifinálové série vyrazí chrudimská letka pod taktovkou trenéra Condeho do Lovosic. Zde se utkání s týmem Gardenline Litoměřice. Loňský semifinalista nevstoupil do sezony vůbec dobře, z prvních dvou utkání má na kontě jediný bod a to ho nutí zabrat proti úřadujícímu mistrovi.

Souboj čtrnáctinásobného mistra FK ERA-PACKu Chrudim s Gardenline Litoměřice vypukne v Lovosicích netradičně v úterý 18.9. od 18:10. Zápas přenáší přímým přenosem televizní stanice ČT Sport, kromě toho můžete využít tradiční přenos na serveru onlajny.com.

Ohlasy z kabiny:

Marek Kopecký (trenér Gardenline Litoměřice): „I když nejsme v dobré situaci a čeká nás dobře hrající Chrudim, tak věřím, že sehrajeme skvělý zápas, který se bude divákům líbit. Svým hráčům věřím a jsem přesvědčen, že své kvality v úterním zápase ukážou.

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Úterní zápas je pro nás skvělou příležitostí vyzkoušet si věci z tréninku naostro proti kvalitnímu soupeři. Utkáme se s týmem, který má řadu kvalitní hráčů. Sice měli špatný, ale to na důležitosti zápasu vůbec nic nemění. Budou chtít předvést to nejlepší, ale my taky. Musíme být soustředění a předvést stoprocentní výkon.“

Ligové statistiky:

Pavel Drozd (5)

nejlepší střelec

Vítězslav Hrubý (2)

Éverton, Tomáš Koudelka, David Drozd (3)

nejvíce asistencí

Fabricio, Michal Jiráský, Ivan Šarközy (1)

více hráčů po 5 bodech

nejvíce bodů

Vítězslav Hrubý (2)

Matěj Slováček, Martin Doša (1)

žluté karty