Trenér Conde hodnotí páteční duel v Plzni

SESTŘIH ZÁPASU | VARTA futsal liga uzavřela v pátek večer čtyřmi zápasy své první kolo.

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Očekávali jsme složité utkání proti jednomu z favoritů na titul a očekávání se naplnila. Zápas jsme začali bez potřebné koncentrace, za což jsme byli v první minutě potrestáni gólem. Na obranu hráčů je nutno říci, že jsme velmi rychle skóre otočili a tím získali i klid na naši hru, bránil nám však nadměrný počet faulů. Ve druhém poločase jsme předvedli skvělý výkon a do praxe převedli věci z tréninku, na kterých jsme usilovně pracovali. Na druhou stranu, v obraně jsme předvedli velké množství chyb, které musí být napraveny, vysvětluji si je ale velkým počtem zraněných a tím pádem nedostatkem hráčů. Ligu jsme začali dobře. Zároveň bych rád vyzdvihl skvělou atmosféru v hale a doufám ve více takových zápasů.“

SESTŘIH ZÁPASU

10.09.2018 | autor: sestřih: Interobal Plzeň | foto: Ivana Hošková