Jedeme na ostro! V prvním kole proti plzeňskému Interobalu

Další ročník VARTA FUTSAL Ligy zažehne motory! V pátek večer vstoupí chrudimští futsalisté do dalšího ročníku s cílem získat patnáctý titul v historii klubu na palubovce Interobalu Plzeň. Tedy soupeře, který se netají svými ambicemi a který bude chtít hegemonii chrudimského týmu ukončit. Navíc novým kapitánem Interobalu se stal nyní již bývalý lídr chrudimského ERA-PACKu Lukáš Rešetár.

Utkání se hraje v plzeňské hale Lokomotiva v pátek 7.9.2018 od 20:00 a vy ho můžete sledovat v textovém přenosu na serveru onlajny.com či v živém komentovaném streamu na lstv.cz!

Interobal křížem krážem

Interobal přes letní přestávku výrazně posílil. Jednoznačně největší přestupovou bombou je přesun Lukáše Rešetára do týmu Plzně, Interobal však přivedl i další posily. Na západ Čech se přesunul z litoměřického Gardenline také Michal Kovács, spolu s ním je novou plzeňskou posilou i Václav Sklenář z Nejzbachu. V přípravě loňský semifinalista remizoval s Litoměřicemi, následně zaznamenal jednu výhru a jednu porážku s německým mistrem a dokázal vyhrát turnaj na Slovensku.

Ohlasy z kabiny:

David Frič (trenér SK Interobal Plzeň): "Na zápas se všichni moc těšíme, čeká nás Chrudim, která je opět největší adept na titul. Abychom byli úspěšní, musíme předvést to nejlepší, co v každém z nás je. Doufám, že nás přijde podpořit co nejvíce plzeňských fanoušků! Turnaj na Slovensku nám ukázal slabiny, na kterých musíme pracovat."

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): "Na úvod nás čeká těžký zápas proti týmu, který s námi bude bojovat o mistrovský titul. Utkání pro nás nebude zajímavé pouze z pohledu zisku tří bodů, ale také kvůli přípravě na Ligu mistrů. Bohužel jsme měli během dosavadní přípravy řadu problémů a v prvním kole v se budeme muset bez některých hráčů obejít. Stále nejsme v ideální formě, ale vždy očekáváme od zápasu vítězství. Každý týden jsme ukázali posun v našich výkonech a také v Plzni předvedeme to nejlepší, co umíme."

06.09.2018 | autor: Petr Dejnožka