Generálku na ligu obstará souboj se Slavií Praha

Chrudimští futsalisté mají před sebou závěrečné přípravné utkání. Před vlastními fanoušky vyzvou v sobotu 1.9.2018 od 17 hodin tým Slavie Praha. Pro ERA-PACK to bude závěrečný zápas přípravného období, již za týden míří na palubovku Interobalu Plzeň, kde ho čeká první mistrovský souboj.

Průběh zápasu můžete jako tradičně sledovat na serveru onlajny.com!

Po porážce s Rekordem a dvou výhrách nad Pinerolou a Sokilem Chmelnickij čeká chrudimské futsalisty první český soupeř. Do chrudimské sportovní haly tentokrát dorazí šestý tým loňského ročníku, který přes léto silně posílil. Do hlavního města přestoupili dva srbští hráči, z Ekonomacu Kragujevac přestoupil Marko Pršič, další významnou posilou je Dodo. Týden před startem soutěže bude konfrontace se Slavií Praha velmi zajímavá.

Změny v kádru:

Příchody: Marek Karpiak (Slovan Bratislava), Marko Pršič (Ekonomac Kragujevac), Uroš Krasnič (Nova Pazova), Igor Leovski (Dubrovnik), Dodo (La Valetta)

Odchody: Jiří Novotný (Svarog Teplice), Ondřej Míča (Hohenstein), Antonín Hrdina (Sparta Praha)

Přípravné zápasy:

Olympik Mělník – SK Slavia Praha 1:1