Pokračujeme v soutěži o podepsaný dres Davida Drozda!

Podepsaných dresů hráčů A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim jsme již rozdali mnoho, tím ale ještě nekončíme! Během následující sezony dostanete možnost zasoutěžit si o další, jako první přijde na řadu podepsaný dres Davida Drozda!

Soutěž probíhala již během přípravného zápasu se Slavií Praha a během prvních kol VARTA futsal ligy. Ve všech kolech se bude soutěžit o tři hodnotné ceny a na závěr se bude ze všech soutěžních lístků losovat jeden, který vyhraje hlavní cenu.

Jak se zúčastnit soutěže?

– Stačí si při níže zmíněných domácích utkáních u pokladny koupit slosovatelný lístek v hodnotě 10,- Kč.

–  Čím více lístků zakoupíte, tím větší je vaše šance vyhrát.

– Na konci vybraného domácího utkání se budou losovat tři věcné ceny od partnera klubu.

– Po skončení posledního zápasu přijde na řadu losování hlavní ceny, kterou je právě podepsaný dres Davida Drozda.

1. kolo            01.09.2018        FK ERA-PACK Chrudim – SK Slavia Praha (PU)

2. kolo            14.09.2018        FK ERA-PACK Chrudim – VŠB Ostrava (2. kolo)

3. kolo            24.09.2018        FK ERA-PACK Chrudim – Démoni Česká Lípa (4. kolo)

4. kolo            09.11.2018        FK ERA-PACK Chrudim – Olympik Mělník (7. kolo)

Přejeme hodně štěstí v soutěži a těšíme se na Vaši účast při domácích utkáních!

23.09.2018 | autor: Petr Dejnožka | foto: Radek Klier