Partner přátelského utkání: Miroslav Krčil, starosta města Hlinska

První zářijový den hrají futsalisté ERA-PACKu Chrudim v generálce na start nejvyšší soutěže proti pražské Slavii. Partnerem utkání je starosta města Hlinska a nezávislý kandidát na senátora Miroslav Krčil.

Miroslavu Krčilovi je 43 let. S manželkou Mirkou se brali před 20 lety a mají dvě děti - syna Míru a dceru Štěpánku. V Hlinsku bydlí 40 let. První tři roky prožil v nedaleké obci Raná. Jeho kořeny jsou tedy pevně srostlé s tímto regionem a se zdejšími vesnicemi, odkud jeho rodina pochází, a kde žije stovky let. Pochazí z venkovského regionu z Vysočiny a je na to hrdý. Vystudoval hlinecké gymnázium a následně vyšší odbornou školu. Od roku 1997 pracoval šestnáct let jako novinář. Věnoval se převážně tématům zemědělství, problematice rozvoje obcí i měst a otázkám bezpečnosti. V roce 2012 se stal asistentem senátora a v roce 2014 byl zvolen starostou Hlinska. Je nezávislý, není členem žádné politické strany.

S podporou starostů obcí a měst z našeho regionu a s využitím všech znalostí získaných ve funkci starosty Hlinska se chce zaměřit na skutečný a efektivní rozvoj venkovských regionů. S podporou zemědělců z hlineckého regionu bude vždy bojovat za zvyšování potravinové soběstačnosti. Všichni si musí uvědomit, že české zemědělce, české potraviny a českou půdu nelze ničím nahradit.

Více informací o Miroslavu Krčilovi naleznete zde: www.miroslavkrcil.cz

31.08.2018 | autor: Petr Dejnožka