V přípravě poprvé doma! Dorazí ukrajinský Sokil Chmelnickij

S bilancí jednoho vítězství a jedné porážky budou do prvního domácího přátelského zápasu vstupovat futsalisté ERA-PACKu Chrudim. Po prohře v Bielsko-Biala si svěřenci trenéra Felipe Condeho spravili chuť proti Pinerole Bratislava, kterou udolali výsledkem 2:1. A nyní jsou připraveni se poprvé představit chrudimským fanouškům.

Utkání mezi FK ERA-PACKem Chrudim a Sokilem Chmelnickij startuje v chrudimské sportovní hale úderem 18. hodiny, jeho průběh můžete jako tradičně sledovat na serveru onlajny.com!

Zopakujeme loňský výsledek?

Chrudim se s týmem Sokila Chmelnickij utkala přesně před rokem na turnaji Futsal Masters 2017 v polské Wroclavi. Tehdy si svoji premiéru mezi chrudimskými tyčemi odbyl brankář Dmitrij Litviněnko, který společně s Jakubem Žďánským dokázali vychytat proti nepříjemnému ukrajinskému soupeři čisté konto. Nakonec z toho bylo vítězství ERA-PACKu v poměru 4:0, o branky českého mistra se postarali David Drozd, Lukáš Rešetár, Tomáš Koudelka a Martin Doša. Za podobný výsledek bychom se nezlobili ani nyní.

Výsledky Sokilu Chmelnickij v přípravě

turnaj v Bělorusku (Gomel)

Sokil Chmelnickij – Dinamo Samara (Rusko) 2:3

Sokil Chmelnickij – BČ Gomel (Bělorusko) 8:4