ERA-PACK zdolal Pinerolu, Bagatini se poprvé trefil

Chrudimští futsalisté slaví úvodní vítězství v přípravě. Po porážce s Rekordem Bielsko-Biala si pro výhru zajeli do Malacek, kde sehráli vyrovnanou partii s Pinerolou Bratislava. Po gólech Bagatiniho a Maxe se český šampion nakonec radoval z vítězství v poměru 2:1, již v neděli ho však čeká úvodní domácí utkání proti Sokilu Chmelnickij!

Futsalisté Chrudimi vstoupili do utkání na hřišti v Malackách aktivně a již v sedmé minutě byli odměněni vedoucí branku. Poprvé v chrudimském dresu se prosadil Brazilec Antonio Bagatini, který poslal ERA-PACK do vedení. Další branku již fanoušci v prvním poločase neviděli, přesto, že šance na navýšení vedení bylo dostatek. Druhou gólovou radost ERA-PACKu zaznamenal až osm minut před koncem utkání Max, Pinerola následně dokázala z pokutového kopu po ruce Martina Doši ve 36. minutě snížit zásluhou Hájka. ERA-PACK dobře rozehrané utkání již nepustil a nakonec se mohl radovat z těsného vítězství v poměru 2:1.

ŠK Pinerola Bratislava – FK ERA-PACK Chrudim 1:2 (0:1)

Branky: 36. Hájek (pen.) – 7. Bagatini (Max), 32. Max (R. Mareš)

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko – R. Mareš, M. Mareš, Koudelka, Slováček, Doša, Éverton, Bagatini, Balog, Max