Zítra opět k prodeji permanentní vstupenky

Futsalisté ERA-PACKu vyrazí v měsíci září vstříc za svým patnáctým mistrovským titulem v historii klubu. Jako fanoušek můžeš být u toho v co nejpohodlnější variantě. Jak? S naším permanentní vstupenkou, která ti zajistí místo v hale bez čekání ve frontách a díky našemu SMS servisu ti neunikne ve spojení s chrudimský týmem již vůbec nic!

Na zápas Chrudimi se v následující sezóně dostanete pouze s platnou vstupenkou či pernamentkou, která se opět objeví v prodeji. Ceník vstupného na následující ročník bude beze změny, na utkání obhájce titulu se dostanete za 50,- Kč.

CENY VSTUPENEK NA SEZÓNU 2018/2019:

muži, ženy, důchodci: 50,- Kč

držitelé průkazu ZTP, ZTPP a děti do 150 centimetrů mají vstupné zdarma

V základní části čeká Chrudim na domácím hřišti jedenáct utkání, dále je možné brát v úvahu následující zápasy v play-off.

PERMANENTNÍ VSTUPENKA NA SEZÓNU 2018/2019:

cena: 450,- Kč

výhody:

- vstup na všechny domácí utkání zdarma

- karta je přenosná (může být využita kýmkoliv, maximálně však jednou osobou v jednom  utkání)

- zasílání emailových reportů

- pozvánka na zápas přes SMS + konečný výsledek z každého zápasu

- zasílání předzápasového bulletinu e-mailem

VIP PERMANENTNÍ VSTUPENKA NA SEZÓNU 2018/2019:

cena: 1.800,- Kč

výhody:

- vstup na všechny domácí utkání zdarma včetně rezervace místa
- možnost využití občerstvení při utkání ve VIP místnosti

- zasílání emailových reportů

- pozvánka na zápas přes SMS + konečný výsledek z každého zápasu

- zasílání předzápasového bulletinu e-mailem
- možnost využití služeb klubového maséra (1x masáž zdarma 30 minut)

Permanentky je možné zakoupit na všech domácích zápasech FK ERA-PACKu Chrudim či poslat emailovou objednávku na adresu dejnozka@fkerapack.cz.

13.09.2018 | autor: Petr Dejnožka