Mistr posiluje: ze Španělska přichází Antonio Bagatini!

Mistr posiluje: ze Španělska přichází Antonio Bagatini!
Chrudimští futsalisté mají první posilu do mistrovského kádru. Po odchodu Lukáše Rešetára zalepí místo v sestavě zahraniční akvizice, ze španělské ligy přestupuje do týmu FK ERA-PACKu Chrudim sedmadvacetiletý brazilský futsalista s evropským pasem Antonio Bagatini!


Antonio Bagatini odehrál minulý ročník v nejvyšší španělské soutěži, konkrétně v týmu Peñíscola RehabMedic. Ve Španělsku odehrál 29 zápasů a vstřelil šest branek, mimo jiné dokázal dát branku Barceloně či našemu soupeři v Main round Ligy mistrů – Interu Movistar. V předchozích sezonách hrál v Brazílii v dresu Atlantica, AABB a Assoevy, jeden ročník strávil také na Apeninském poloostrově v týmu Augusta 1986. K jeho největším úspěchům patří vítězství ve Světovém poháru klubů či brazilském nebo americkém poháru.

 

Je to futsalista, který umí hrát na všech postech. Navíc má kvalitní střelu ze střední vzdálenosti a skvělou obrannou sílu. Navíc je takticky vyspělý, protože již posbíral řadu zkušeností," vyjádřil se na adresu Antonia Bagatiniho trenér Felipe Conde. „Důležité je, že má vítěznou mentalitu a umí pracovat pod tlakem. Měl jsem možnost s ním v Brazílii pracovat, takže vím, že se umí rychle přizpůsobit a svojí hrou našemu týmu pomůže," dodal kouč Chrudimi.

 

Antonio Agne Bagatini

datum narození: 19.8.1990

výška: 185 cm

váha: 77 kg

předchozí angažmá:

2012                      Atlantico (Brazílie)

2013                      AABB (Brazílie)

2014                      Atlantico (Brazílie)

2015                      Atlantico (Brazílie)

2016                      Assoeva (Brazílie)

2016-2017           Augusta 1986 (Itálie)

2017-2018           Peñíscola RehabMedic (Španělsko)

 

31.07.2018 | autor: Petr Dejnožka

VARTA futsal liga

Partner klubu