Mistr posiluje: ze Španělska přichází Antonio Bagatini!

Chrudimští futsalisté mají první posilu do mistrovského kádru. Po odchodu Lukáše Rešetára zalepí místo v sestavě zahraniční akvizice, ze španělské ligy přestupuje do týmu FK ERA-PACKu Chrudim sedmadvacetiletý brazilský futsalista s evropským pasem Antonio Bagatini!

Antonio Bagatini odehrál minulý ročník v nejvyšší španělské soutěži, konkrétně v týmu Peñíscola RehabMedic. Ve Španělsku odehrál 29 zápasů a vstřelil šest branek, mimo jiné dokázal dát branku Barceloně či našemu soupeři v Main round Ligy mistrů – Interu Movistar. V předchozích sezonách hrál v Brazílii v dresu Atlantica, AABB a Assoevy, jeden ročník strávil také na Apeninském poloostrově v týmu Augusta 1986. K jeho největším úspěchům patří vítězství ve Světovém poháru klubů či brazilském nebo americkém poháru.

Je to futsalista, který umí hrát na všech postech. Navíc má kvalitní střelu ze střední vzdálenosti a skvělou obrannou sílu. Navíc je takticky vyspělý, protože již posbíral řadu zkušeností," vyjádřil se na adresu Antonia Bagatiniho trenér Felipe Conde. „Důležité je, že má vítěznou mentalitu a umí pracovat pod tlakem. Měl jsem možnost s ním v Brazílii pracovat, takže vím, že se umí rychle přizpůsobit a svojí hrou našemu týmu pomůže," dodal kouč Chrudimi.

Antonio Agne Bagatini

datum narození: 19.8.1990

výška: 185 cm

váha: 77 kg