Los rozhodl: Chrudim míří do Srbska! Čeká ji ukrajinský Cherson a Inter Movistar

Chrudimští futsalisté znají soupeře do dalšího ročníku futsalové Ligy mistrů. Los ve švýcarském Nyonu je odeslal do Srbska, kde na hřišti Kragujevace potkají kromě domácího mužstva ještě španělského mistra a obhájce titulu Inter FS a ukrajinským týmem MFC Cherson. Ze čtyřčlenné skupiny postupují do další fáze tři nejlepší mužstva.

Los Main round Futsal Champions League za námi! ERA-PACK Chrudim se ve čtvrtek krátce po druhé hodině odpolední dozvěděl, kam že v rámci základní skupiny futsalové Ligy mistrů zamíří. Slavnostní los poslal výběr trenéra Felipe Condeho do čtyřčlenné skupiny pořádané v srbském Kragujevaci, odkud postoupí tři nejlepší do elitní fáze UEFA Futsal Cupu.

A kdo tedy čtrnáctinásobného mistra České republiky čeká? Chrudimští poměří síly s domácím Ekonomacem Kragujevac, následně se budou muset zkusit udolat ukrajinského šampiona MFC Cherson a po roční pauze znovu zkusí zaskočit nejlepší tým Evropy –  španělský Inter Movistar! Základní kolo se odehraje (2. - 7. října 2018).

Los Main round UEFA Futsal Cupu:

Main round (část A) - Nejlepší tři týmy z každé skupiny postoupí do elitních skupin.

Skupina 1

FC Barcelona (Španělsko)

SL Benfica (Portugalsko)

FP Halle-Gooik (Belgie)*

Kremlin-Bicetre United (Francie)

Skupina 2
Inter Movistar (Španělsko)

KMF Ekonomac Kragujevac (Srbsko)*

FK ERA-PACK Chrudim (Česká republika)

MFC Cherson (Ukrajina)

Skupina 3
Jugra Jugorsk (Rusko)

ETO Futsal Györ (Maďarsko)

Sibirjak Novosibirsk (Rusko)

FK Dobovec (Slovinsko)*

Skupina 4

Sporting Lisabon (Portugalsko)

Kairat Almaty (Kazachstán)

LSM Lida (Bělorusko)

FC Feniks (Kosovo)*

Main round (část B) - Vítězové skupiny postoupí do elitních skupin.

Skupina 5

A&S Futsal Pescara (Itálie)

FC APOEL Nikósie (Kypr)*

vítěz skupiny A